www.agito.pl
Systemy ekspozycyjne
Atrakcje turystyczne
Katalog kanałów RSS
Black Point - katalog stron internetowych
Internetowe biura prasowe
WEBNODE - usługi internetowe Warszawa
Przewodnik po Warszawie - Poznaj Warszawę
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Internetowe Centrum Pokryć Dachowych

Punkty: 10 [ ct:4, pr:0, gfx:3, biz:3, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Internetowe Centrum Pokryć Dachowych to sklep, z którym bez problemów wybudują Państwo dach swojego domu. Przedsiębiorstwo współpracuje z doświadczonym producentem, jakim jest Blachodach. Czerpiąc z jego wiedzy, przedstawiamy klientowi asortyment, odpowiadający różnorodnym potrzebom. Znajdą Państwo w naszej ofercie dachówki, rynny, a także wiele innych towarów. Zapewniamy szybką dostawę na obszarze całej Polski. Jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty, jakie zyskaliśmy, udostępnione na stronie www ICPD. Jeżeli budują Państwo dach, to wyłącznie z firmą ICPD.
nazwa firmy RUFUS Marcin Tatarczuch
adres os. Legionów H. Dąbrowskiego 1/31
33-100 Tarnów
małopolskie (Polska)
mapa
słowa kluczowe blacha na dach, blacha ocynk, dachówka, pokrycia dachowe, blachodachówka, blachodachówka połysk, rynny, systemy rynnowe, trapez T-18, blacha trapezowa
kategorie Budownictwo >> Budownictwo mieszkaniowe
data wpisu 2017-10-16
ważny do 2018-07-04 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://icpd.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij